استخدام جدید در صنایع پتروشیمی عسلویه آغاز شد/ آزمون استخدامی 22 تیر برگزار می‌شود+ شرایط آزمون و رشته‌ها به گزارش هیرون،  پس از پتروشیمی میاندوآب و مسجدسلیمان، شرکت پتروشیمی کیمیا پارس خاورمیانه هم اقدام به ثبت نام به منظور برگزاری آزمون استخدامی کرده است. شرکت پتروشیمی کیمیا پارس خاورمیانه یکی از 12 طرح جدید تولید […]

استخدام جدید در صنایع پتروشیمی عسلویه آغاز شد/ آزمون استخدامی 22 تیر برگزار می‌شود+ شرایط آزمون و رشته‌ها

به گزارش هیرون،  پس از پتروشیمی میاندوآب و مسجدسلیمان، شرکت پتروشیمی کیمیا پارس خاورمیانه هم اقدام به ثبت نام به منظور برگزاری آزمون استخدامی کرده است.

شرکت پتروشیمی کیمیا پارس خاورمیانه یکی از 12 طرح جدید تولید متانول کشور بوده که با پیشرفت ساخت حدود 70 درصدی در عسلویه قرار دارد و پیش بینی می شود از سال اینده امکان تولید آزمایشی در این طرح  در دست ساخت پتروشیمی با ظرفیت تولید سالانه یک میلیون و 650 هزار تن متانول فراهم شود.

بر این اساس شرکت پتروشیمی کیمیا پارس خاورمیانه اقدام به برگزاری آزمون آستخدامی کرده که ثبت نام آزمون استخدامی این شرکت پتروشیمی آغاز و تا 14 تیر ماه امسال ادامه دارد.

این شرکت پتروشیمیایی نیروی انسانی مورد نیاز خود را در زمان بهره برداری کارخانه از بین متقاضیان مرد واجد شرایط در مقاطع تحصیلی دیپلم – فوق دیپلم – لیسانس و فوق لیسانس طبق شرایط در نظر گرفته شده (آزمون کتبی و مصاحبه عمومی و معاینات پزشکی) و با انعقاد قرارداد طبق قانون کار مدت معین (تامین اجتماعی) جذب خواهد کرد.

در لیست رشته های آزمون استخدامی این شرکت پتروشیمیایی نام رشته هایی همچون مهندسی شیمی، مهندسی ایمنی/ بهداشت حرفه ای، مهندسی مکانیک، مهندس صنایع، مهندس متالوژی، لیسانس شیمی، مهندسی عمران و … در مقاطع مختلف به چشم می خورد.

داوطلبان برای اطلاع از شرایط برگزاری آزمون استخدامی می توانند به سایت شرکت پتروشیمی کیمیا پارس خاورمیانه به نشانی http://www.mekpco.com مراجعه کنند.