نشست شورای اداری بخش آبدان مورخ 26 دیماه در سالن بخشداری با حضور دکتر تنگستانی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری برگزار شد.

تنگستانی؛ معاون سیاسی فرماندار شهرستان دیر در نشست شورای اداری ۲۶ دیماه ۹۷ بخش آبدان:

🔹 یاد حاج ابراهیم رشیدی فرد، خدمتگزار مردم آبدان را گرامی می دارم و از تلاش های امام جمعه سابق قدردانی می کنم.

🔹انقلاب با وجود مسائل و مشکلات متفاوت همچون جنگ تحمیلی، تحریم ها و جنگ اقتصادی؛ به درختی تناور تبدیل شده و توانسته فراتر از مرزها تاثیرگذار باشد و به جاست در چهلمین سالروز پیروزی انقلاب؛ ستادهای دهه فجر به صورت مردمی شکل گیرد.

🔹 امروز وحدت نیاز اصلی جامعه است و باید انگ و برچسب زدن و بازی های سیاسی را کنار بگذاریم؛ چرا که تندروی تیشه به ریشه انقلاب می زند.

🔹وقتی برخی کشورهای دشمن؛ علیه ما برنامه ریزی می کنند، چرا از داخل علیه هم برچسب می زنیم.

🔹 تهمت زدن پشت سر یکدیگر آفت جامعه است؛ من که صاحب تربیون هستم نباید ذهن مردم را دچار تشویش کنم.

🔹هدف همه مسئولان حل مشکل است؛ اما واقعیت ها باید دیده شود، هیچ سالی اعتبارات صد در صد تخصیص نمی یابد؛ به همین دلیل برخی پروژه ها به موقع به سرانجام نمی رسد.

🔹 در نشست هفته آتی با حضور فرماندار و رئیس آبفا و روسای شوراهای شهر؛ موضوع فرسودگی شبکه آب بررسی می شود

دستگاه های اجرایی برای معرفی خدمات دولت پیشگام باشند
بخشدار آبدان در جلسه شورای اداری این بخش با اشاره به خدمات دولت تدبیر و امید به کشور تصریح کرد: کوتاهی صورت گرفته توسط مسیولین در معرفی خدمات دولت به مردم پذیرفتنی نیست.
ابوالحسن گنخکی با تاکید بر ضرورت تکریم ارباب رجوع در ادارات افزود: باید در ادارات دولتی و نهادهای عمومی ارایه خدمات به مردم به صورتی انجام شود که منجر به کاهش مراجعات و جلب رضایت مردم گردد.
وی با اشاره به موافقت صورت گرفته با صادرات گوجه فرنگی و شروع عملیات صادرات این محصول گفت: صادرات محصولات کشاورزی از جمله گوجه فرنگی باعث افزایش قیمت در مزارع و جلوگیری از وارد شدن خسارت جدی به بخش کشاورزی مانند آنچه طی سال های اخیر رخ داد و منجر به بدهکاری کشاورزان به بانک ها گردید، می شود و بهبود معیشت مردم منطقه و جلب رضایت کشاورزان را در پی خواهد داشت.
بخشدار آبدان در ادامه افزود: مقارن با فرا رسیدن چهلمین سال پیروزی انقلاب، برنامه های گرامی داشت دهه فجر به صورت باشکوه و مردمی برگزار خواهد شد.
ابوالحسن گنخکی با تاکید بر اینکه دهه فجر فرصت مناسبی برای معرفی خدمات دولت و دستاوردهای نظام به مردم است افزود: در دهه فجر علاوه بر کلنگ زنی یا بهره برداری از پروژه های عمرانی، طرح های نشاط اجتماعی نیز در شهر و روستاهای بخش آبدان برگزار خواهد شد.