بخشدار آبدان در راهپیمایی مردم این شهر به مناسبت ۲۲ بهمن با تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب، گفت: بزرگ ترین دستاورد انقلاب اسلامی برای مردم ایران، حاکمیت نظام جمهوری اسلامی و تحقق مردم سالاری است.


ابوالحسن گنخکی با تقدیر از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن افزود: نمایش همبستگی و همدلی ملی در سراسر کشور، موجب تقویت حامیان بین المللی نظام اسلامی و ناامیدی دشمنان مردم ایران می شود.
بخشدار آبدان افزود: حضور عظیم مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخ قاطع و کوبنده ای به یاوه گویی ها و قلدری های زورگویان بین المللی است و کشور را در برابر تحریم ها و تهدیدها بیمه می کند.
ابوالحسن گنخکی با اشاره به سفر قریب الوقوع رییس جمهور به استان بوشهر به منظور افتتاح چند پروژه بزرگ صنعتی و دیدار با مردم گفت: حضور گسترده مردم در مراسم سخنرانی رییس جمهور، ضمن نمایش میهمان نوازی مردم استان، نشان دهنده قدرشناسی مردم نسبت به خدمتگزاران صدیق خود است.
وی افزود: استقبال گسترده مردم از سفرهای رییس جمهور به استان های کشور علی رغم مشکلات معیشتی، نشان می دهد مردم به خوبی نسبت به ریشه های مشکلات جامعه آگاهی دارند و با حضور خود در مراسم سخنرانی رییس جمهوری از تلاش های خدمتگزاران صدیق خود برای عبور کشور از شرایط فعلی قدردانی می نمایند وانتظار می رود مردم استان نیز مانند گذشته، در این سفر قریب الوقوع، استقبال شایسته ای از رییس جمهوری داشته باشند.