نشست علی حسنی؛ فرماندار جدید شهرستان دیر با جوانان فعال این شهرستان؛ عصر چهارشنبه ۱۴ آذرماه؛ با حضور مشاور جوان استاندار و معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

مسعود تنگستانی معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شهرستان دیر :

نشست هم اندیشی با جوانان شهرستان دیر؛ اولین نشست فرماندار جدید با اقشار مختلف است که ایشان تاکید داشتند در اولویت اول دیدارهایش باشد.
در این نشست از مدیران اداراتی که با حوزه جوانان مرتبط هستند، خواستیم در این جلسه حضور داشته باشند(دانشگاه ها؛ ورزش و جوانان؛ هلال احمر؛ فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخشداران) و جوانان فعال حوزه خود را دعوت نمایند تا بتوانیم از نظرات آنها استفاده ببریم.
همچنین برای اولین بار نشست نخبگان دانش آموزی شهرستان نیز صبح امروز با حضور دانش آموزان نخبه به همت آموزش و پرورش برگزار گردید که حرکت خوبی بود.

کریم علی حسنی فرماندار شهرستان دیر :

تمام دغدغه من توسعه شهرستان دیر است؛ یکی از ابعاد توسعه نیز اشتغال را در برمی‌گیرد، و اشتغال نیز زمانی محقق می گردد که سرمایه‌گذاری صورت گیرد و برای تحقق این امر باید به استقبال سرمایه گذار رفت.
سرمایه‌گذار نیز زمانی استقبال می کند که طرح جدید؛، نو و ایده بکر شاهد باشد.
اگر ایده مربوط به شهرستان دیر باشد حمایت صد در صدی خواهیم کرد چون به توسعه دیر کمک می‌کند.

همه ی نگاه‌های سیاسی در قالب نظام محترم است؛ درگیری های سیاسی جایگاهی ندارند و باید تمرکز به توسعه شهرستان داشته باشند و احساس مسوولیت کنند.
ادارات شهرستان دیر علاوه بر برنامه داشتن، باید افق چند ساله داشته باشند و همه چیز اعتبار نیست؛ خیلی از مسائل همت می خواهد؛ قول می دهم اعتبارات شهرستان دیر به نسبت گذشته کاهش پیدا نکند.
توسعه شهرستان دیر متوازن تر می شود و سعی می کنیم از همه ظرفیت ها استفاده کنیم.
از مطالبه گری و انتقاد ناراحت نمی شوم ولی اصول اخلاقی رعایت شود.

معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان :

یکی از فعال ترین و مجهزترین خانه های جوان استان در شهرستان دیر در حال فعالیت است و به زودی خانه جوان بخش آبدان شروع به فعالیت می کند و آمادگی داریم تا در بخش بردخون نیز خانه جوان راه اندازی شود.
در برگزاری جشن های ازدواج آسان نیز همکاری لازم انجام می دهیم.

صداقت مشاور جوان استاندار بوشهر :

یکی از دغدغه‌های ما مشارکت بانوان بود که در این جلسه شاهد حضور پرشور آنان هستیم که جای بسی خوشحالی دارد.
یکی از دغدغه‌های آقای گراوند استاندار بوشهر تشکل سازی و نهادسازی برای جوانان می باشد که بواسطه وجود سمن های مختلف در این شهرستان این دغدغه مرتفع شده است و
امیدواری اجتماعی در بین جوانان شهرستان دیر بیشتر شده است.
یکی از سیاست های ما ظرفیت استفاده از جوانان در همه ی مناطق و در حوزه‌های مختلف با توجه به عدالت می باشد که تمام تلاشمان را در این رابطه انجام می دهیم.

دراین نشست نمایندگانی از جوانان شهرستان دیر به بیان دغدغه های خود در زمینه های مختلف پرداختند

درپایان این نشست ،طی حکمی از سوی کریم علی حسنی فرماندار شهرستان دیر؛ عبدالخالق قائدی از جوانان فرهنگی و فعال سیاسی اجتماعی این شهرستان بعنوان مشاور جوان فرماندار منصوب و معرفی شد.