تارتار: فشار زیادی روی بنگر بود، گفتم یحیی‌زاده پنالتی بزند جلالی : از فرصت‌ها استفاده نکردیم و حذف شدیم

در ابتدا باید دو تسلیت بگویم. یکی به خانواده مجید غلام‌نژاد بازیکن سابق تیم ملی که ناگهانی درگذشت همچنین به حسین فرکی به خاطر درگذشت نوه‌اش هم تسلیت می‌گویم. بازی مقابل پیکان بازی خوب و نفس‌گیری بود. درست است این بازی در طول ۹۰ دقیقه گل نداشت و دو تیم محتاطانه بازی کردند اما خدا را شکر در ضربات پنالتی تمرکز خوبی داشتیم و با عملکرد خوب رحمان احمدی توانستیم پیروز شویم.

◀انصافا پیکان بازی خوبی را ارائه کرد و با این شکست چیزی از ارزش‌های آن‌ها کم نمی‌شود. در ضربات پنالتی مربیان کاره‌ای نیستند. به همین خاطر روی نیمکت نشستم تا بازیکنان کارشان را انجام دهند.

◀خوشحالم که از این مرحله صعود کردیم از بازیکنانم تشکر می‌کنم که توانستند بازی را مدیریت کنند و بجنگند. از هواداران اندکی هم که به ورزشگاه آمده بودند تشکر می‌کنم.

◀ما مربیان چیزهایی را می‌بینیم که شاید شما نبینید. در آن لحظه من یحیی‌زاده را فرستادم که از چیزی نمی‌ترسید. بار سنگینی به دوش بنگر بود. ولی به جای او کسی را فرستادم که در تمرین‌ها پنالتی خوب می‌زد و چیزی هم برایش مهم نبود. فکر می‌کنم این طور افراد این پنالتی‌ها را بهتر می‌زنند. خدا را شکر که پنالتی‌اش هم به گل تبدیل شد.

◀در نیمه اول روی نیمکت نشستم. به هر حال آقای پاشایی هم از مربیان ماست و فرقی نمی‌کند که چه کسی در کنار زمین باشد. از دقیقه ۵۵ به لب خط آمدم دلیل آن هم این بود که در نیمه دوم باید یک سری مسائل کنترل شود ولی مساله خاص دیگری نبود.

جلالی در نشست خبری بعد از حذف تیمش در ضربات پنالتی مقابل پارس جنوبی: از فرصت‌ها استفاده نکردیم و حذف شدیم

🔸فکر می‌کنم لازم نباشد من بگویم خوب بازی کردیم و موقعیت‌های زیادی داشتیم.
🔸نتوانستیم از موقعیت‌ها استفاده کنیم و پنالتی را بد زدیم و حذف شدیم.
🔸نکته مهم این بود که من از یک تعویض خودم که می‌توانستم در وقت‌های اضافه استفاده کنم، استفاده نکردم.
🔸دلیل آن هم این بود که می‌خواستم بازیکنانی که در تمرین خوب پنالتی زده بودند را در زمین نگه دارم.